retina_logo@2x

Varnsdorf, Česká Lípa

bytovestudio.franek@gmail.com

739 667 740

O NÁS

Bytové studio Lukáš Franěk

Jsme mladá firma, působící na českém trhu od roku 2009. Za tuto poměrně krátkou dobu se nám podařilo vybudovat silnou klientelu spokojených zákazníků, především díky našim zaměstnancům s dlouholetou praxi ve výrobě nábytku té nejvyšší možné kvality, kteří jsou skutečnými mistry ve svém oboru. Do vod českého zakázkového truhlářství se pokoušíme vnést závan čerstvého vzduchu, takže se nemusíte bát, že bychom neuspokojili Vaše i neobvyklé požadavky. Jsme otevřeni novým nápadům, a pokud to technologické postupy dovolí, pak nic není problémem. Čím zvláštnější přání zákazníka, tím větší výzva pro nás.

Kuchyňské studio, zakázkové truhlářství, nábytek na míru

Zabýváme se zakázkovým truhlářstvím, vyrábíme nábytek na míru. Proto hledáte-li odborníka na slovo vzatého například pro výrobu Vaší nové kuchyně, budeme rozhodně tou správnou volbou pro její realizaci. Společně si projdeme celý výrobní proces krok za krokem. Náš člověk přesně zaměří prostor, kam má Vaše nová linka přijít. Promluvíme si o Vaší představě dekoru, poradíme Vám i v oblasti materiálů. Vytvoříme Vám 3D model kuchyně a po jeho odsouhlasení se pustíme do její výroby. Rozhodně neslibujeme nereálné termíny a držíme se hesla: „Nic není nutné udělat tak rychle, aby se to nedalo udělat kvalitně“. Kvalitou výrobků z naší dílny jsem si naprosto jisti a proto na ně poskytujeme záruční lhůtu prodlouženou na 4 roky. Nezabýváme se jen výrobou kuchyní, ale nábytku celkově, ať jde o obývací sestavy, ložnice nebo i jen jednotlivé skříňky.

Lakování

Samostatnou kapitolou je naše specializace na povrchovou úpravu plošných materiálů a lakování nábytových dílců, což je styl úpravy vzhledu a funkčnosti jednotlivých kusů v provedení, které stále vévodí předním trendům současného vzhledu kuchyní, ale i jiných druhů nábytku. V případě výroby lesků nejsme nikdy prostředníky, ale důvěřujeme jen vlastní, kvalitně odvedené práci našich lidí, kteří jsou profesionály v tomto oboru již mnoho let.

Prodej kompletního vybavení Vašeho bytu

Najdete nás v České lípě. Prohlédnete si buď vystavené zboží, nebo se rovnou domluvíme na zakázce, popřípadě Vám můžeme nabídnout nejen zboží vlastní výroby, ale i od předních českých a zahraničních dodavatelů. Mezi nabízený sortiment patří například postele, matrace, komody, skříně a sedací soupravy.

Rychlý kontakt:

Lukáš Franěk
739 667 740
bytovestudio.franek@gmail.com

Otevírací doba:

Po 8-12  13-16
Út 8-12  13-16
St 8-12  13-16
Čt 8-12  13-16
Pá 8-12  13-16

Copyright © 2017 DESIGN BY WEB S CITEM. Všechna práva vyhrazena.